TOPlist

Jak vybrat správnou hypotéku a nenaletět?

(Komerční sdělení) Potřebujete na nákup vysněného domu hypotéku, ale banka vám nepůjčí? Nebankovní hypotéky jsou ideálním řešením. V dnešní době má mnoho těchto produktů výhodné úrokové sazby, nemusíte se tedy obávat toho, že příliš mnoho přeplatíte. Pokud máte k dispozici nemovitost, kterou můžete ručit, není problém získat i několik miliónů korun. Nebankovní hypotéky jsou bezúčelový úvěr, na co peníze chcete využít nedokládáte. Aby jste získali opravdu spolehlivou hypotéku bez poplatků předem, s nízkými úroky a od ověřené společnosti, využívejte srovnání hypoték. Využít ho můžete pro srovnání bankovní i nebankovní hypotéky. Jde o závazek na minimálně dvacet let a proto je potřeba vybírat produkt s co nejnižším úročením a nejvýhodnějšími podmínkami. Je jedno, zda se rozhodnete pro bankovní či nebankovní hypotéku. Vždy je potřeba mít nemovitost, kterou budete ručit, půjčit si můžete do 70% z hodnoty nemovitosti a také platné doklady totožnosti pro prověření vaší totožnosti a také účet v bance, kam budou peníze odeslány.

Poskytovatelů hypoték je mnoho a proto je složité si vybrat. Nyní pomocí srovnání půjček, nové půjčky a první půjčka zdarma si můžete porovnovat parametry jednotlivých hypoték i půjček, aniž by jste museli obíhat osobně všechny pobočky ve městě. Srovnání je nezávazné a hlavně zdarma. Po zadání požadované částky a typu půjčky kterou chcete porovnat vidíte ihned nabídku vybraných produktů. Ke každému produktu si můžete přečíst důležité informace, na základě kterých se rozhodnete, zda nabídku využijete nebo nikoliv. Pokud vás zaujala, můžete si o ni okamžitě požádat. Vyřízení hypotéky trvá několik dní až týdnů a je potřeba připravit si celou řadu dokumentů. U hypotéky v bance musíte absolvovat několik návštěv než dojde k podpisu smlouvy a čerpání peněz. Nebankovní hypotéka vám dá možnost získat peníze za pár dní.

Využít můžete i různé online služby pro vybrání správné hypotéky jako je například výpočet hypotéky dle příjmu. Díky jednoduché kalkulačce si snadno zjistíte, zda na výhodnou hypotéku dosáhnete nebo nikoliv. Nelíbí se vám nabídka u vybrané banky? Není problém poohlédnout se po jiné, mnohem výhodnější hypotéce. Každá banka i nebankovní společnost má jiné maximální částky, které vám půjčí i jiné úrokové sazby a poplatky. Srovnání hypoték je tedy velmi žádoucí. Pokud se rozhodnete pro nebankovní hypotéku, je potřeba vybírat tak, aby jste nenaletěli podvodníkovi. Rozhodně si vždy přečtěte smlouvu a neplaťte nesmyslné poplatky předem. Spolehlivá společnost si vše zaúčtuje do odměny za sjednání hypotéky po jejím vyplacení nebo do jednotlivých splátek.

Toto je komerční sdělení. Provozovatel neovlivňuje jeho obsah ani není jeho autorem.