TOPlist

Peníze jsou něčím, bez čeho se lidé už dávno neobejdou. Někdo jich potřebuje víc, někdo míň, potřeba jsou ale bezesporu všem. Ale co když dojdou?

(Komerční sdělení) Je celá řada situací, v nichž se člověku počne nedostávat finančních prostředků. Může k tomu dojít z nejrůznějších příčin, jež by tu nebylo možné všechny ani vyjmenovat, protože je jich tolik, že by tento článek zabral neúměrné množství místa. A proto jenom konstatujme, že se může zvrtnout kdeco. A výsledkem je pak to, že člověk – lhostejno zda soukromý podnikatel nebo spotřebitel – zkrátka nemá na to, co by potřeboval zaplatit. A nastávají třeba i hodně perné chvilky. A nejen chvilky, nýbrž klidně i celé dlouhé dny, týdny, měsíce a dost možná i roky.

Jste ve finanční tísni?

Je to nepříjemné. Jenže jak z toho ven?

Pokud někdo v této záležitosti tápe, může být zle. Protože ten možná nedokáže nalézt žádné schůdné řešení a reálně mu tudíž hrozí, že bude do panujících finančních problémů zabředávat víc a víc, to jak se budou na stávající problémy nabalovat další v podobě penále, sankcí, úroků z prodlení, pokut, prostě trestů za to, že nebylo uhrazeno to, co zaplaceno být mělo.

A jestliže je člověk ve finančních nesnázích a potřebuje pomoc, může si být jist tím, že mu jen tak někde nevyjdou vstříc. Protože banky mají přísná kritéria a těm někdo, kdo je na tom finančně špatně, nedokáže vyhovět.

Ale není třeba házet flintu do žita. I v takové těžké době pomůže člověku na 100% hypotéka od nebankovní společnosti. Díky tomu, že se zde půjčuje těm, kdo dají do zástavy nemovitost, a to jenom část odhadní ceny této, odpadá důkladné prověřování žadatelů a uspějí tak i ti, kdo mají jen poměrně nízké příjmy, nepěkné záznamy v registrech dlužníků, exekuce na krku a další nepříjemnosti.

Nebankovní hypotéky jsou prostě flexibilní a přizpůsobí se potřebám žadatelů. A to natolik, že u produktů jménem americká hypotéka kalkulačka na internetu vlastně nejednou ani není. Protože by všechny možné alternativy nebyla schopná obsáhnout. Ale i tak se člověk vždy včas dozví, co je mu nabídnuto a za jakých podmínek. A nezbývá tak nic jiného, než se dohodnout na detailech a pak na tuto pomoc kývnout.

A záhy je po finančních problémech.

Toto je komerční sdělení. Provozovatel neovlivňuje jeho obsah ani není jeho autorem.